Dom > Kontakt
Tel: +86-29-86105123
Faksa: +86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Naslov: Rm 10802, blok B, Kairui stavbe, Xi'an gospodarski razvoj območja, Kitajska.
Vodja

Vodja: Eva Hui

E-pošta:Eva@rejeegroup.com

Komercialist

Prodaje izvršni: Natalie

E-pošta: Natalie@rejeegroup.com

Prodajni zastopnik

Komercialist: Eric

E-pošta:Eric@rejeegroup.com


Prodajni predstavnik: Vincent

E-pošta:Vincent@rejeegroup.com


Prodaje blagom

Prodaje blagom: Emma

E-pošta:Emma@rejeegroup.com

Prodaje blagom: Thomas

E-pošta:Thomas@rejeegroup.com

Poprodajnih storitev

Poprodajne storitve: Jason

E-pošta:Jason@rejeegroup.com


Poprodajne storitve: Kevin

E-pošta:Kevin@rejeegroup.com


Tehnično osebje

Tehnično osebje: Alan

E-pošta:Technical@rejeegroup.com


Blagajnik

Blagajnik: Julia

E-pošta:Julia@rejeegroup.com




Izdelki